Dofinansowania

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

DIKEL 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na podstawie umowy Nr umowy IR-XI-MŚP/VII/973/2023 z dnia 19.07.2023 r. podpisanej z Operatorem Systemu Popytowego: Województwem Świętokrzyskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego realizuje Voucher na zakup usługi doradczej finansowany z projektu pn. „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” realizowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020

Celem projektu jest uzyskanie usługi doradczej pn. „Opracowanie strategii marketingowej”, która będzie stanowiła wsparcie w rozwoju działalności gospodarczej naszego przedsiębiorstwa.

Efektem realizacji usługi doradczej jest uzyskanie planu działań marketingowych, który po wdrożeniu przyczyni się do dotarcia z ofertą do nowych odbiorców, klientów, zwiększenia sprzedaży, rozwoju firmy.

Dofinansowanie projektu z UE: 11 925,00 zł

 

 

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

DIKEL 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na podstawie umowy IR-XI-MŚP/VII/974/2023 z dnia 18.07.2023 r. podpisanej z Operatorem Systemu Popytowego: Województwem Świętokrzyskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego realizuje Voucher na zakup usługi doradczej finansowany z projektu pn. „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” realizowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020

Celem projektu jest rozwój przedsiębiorczości poprzez dostarczenie wysokiej jakości usługi doradczej,
tj. wykonanie na zlecenie przedsiębiorcy usługi doradczej specjalistycznej pn. „Badanie rynków zagranicznych pod kątem możliwości eksportowych przedsiębiorstwa wraz ze wsparciem na etapie wdrożenia zaprojektowanych działań eksportowych”.

Efektem realizacji usługi doradczej specjalistycznej będzie wdrożenie eksportu produktów na rynki zagraniczne, co przyczyni się do dotarcia z ofertą do nowych odbiorców, klientów, zwiększenia sprzedaży, rozwoju firmy.

Dofinansowanie projektu z UE: 66 725,00 zł 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl